W ramach rozwijania sprawności ruchowej u dzieci, Pani Jagoda przygotowała tor przeszkód na sali gimnastycznej. Dzieci wspinały się po kształtkach, dostarczały bodźców zmysłowych przechodząc po matach sensorycznych, pokonywały długi tunel i ćwiczyły swoją równowagę przechodząc po sensorycznych równoważniach. Czekanie na swoją kolej w przechodzeniu toru przeszkód, było świetną okazją do ćwiczenia cierpliwości.

Sala gimnastyczna Jedna dziewczynka zjeżdża na zjeżdżalni a druga idzie po macie sensorycznej z kolcami  Dziewczynka wspina się na kształtki, chłopiec idzie po sensorycznych deseczkach

Chłopiec siedzi na kształtce, inne dzieci siedzą na ławeczce gimnastycznej w tle  dwoje dzieci pokonuje tor przeszkód  Dziewczynka wspina się na zjeżdzalnię