W Konkursie przyrodniczo- plastycznym "Cudaki owocowo-warzywne" zorganizowanym w naszym przedszkolu wzięło udział 24 przedszkolaków.
Dzieci wraz z rodzicami przygotowały ciekawe prace z warzyw i owoców w temacie "Moja ulubiona zabawka".
I miejsce zajęła Dorota M. z grupy V
II miejsce zajęła Justyna Ł. z grupy II
III miejsce zajęła Lena K. z grupy V

Aniela i Emilka z gr V wzięły udział w Dzielnicowym konkursie plastycznym "Prascy muzykanci". Gratulujemy Anieli zajęcia I miejsca oraz Emilce zajęcia III miejsca. :)

dyplom Emili

Dyplom Anieli

Adrianna z gr III oraz Zosia z gr IV  wzięły udział w Dzielnicowym Konkursie Ekologiczno- plastycznym "Jesienny Kwiat" zorganizowanym przez Przedszkole nr 171. Dziewczynki przygotowały przepiękne prace.  Gratulujemy :)

dyplom ady

dyplom zosi

Dwie dziewczynki z naszego przedszkola wzięły udział w Dzielnicowym konkursie plastycznym "Pocztówka z wakacji po krajach Europy" zorganizowanym przez Przedszkole nr 217.
Natalia z gr III oraz Felicja z gr V otrzymały Dyplomy oraz nagrody za zajęcie I miejsca w konkursie.

Nasze dzieci wzięły udział
w dzielnicowym konkursie plastycznym
"Moja Książeczka Sensoryczna".
Wykazały się niesamowitą pomysłowością.
W I kategorii wiekowej
I miejsce zajął Filip K.
W II kategorii wiekowej dzieci zajęły następujące
miejsca:
I miejsce zdobyli Natalia i Kuba W.
II miejsce Dominik Ś.
Wyróżnienie zdobyli: