Dziewczynka w szarej bluzeczce stoi przy stole, a w ręce trzyma zrobioną przez siebie bombkę

04 grudnia 2023r. dzieci pod opieką swoich pań wybrały się na wycieczkę do Fundacji Wolnego Czasu „To – Tu” na ul. Jagiellońską 6, aby wziąć udział w warsztatach edukacyjno – plastycznych pt. „Bombka na choinkę”. Na miejscu dzieci poznały zwyczaj ubierania świątecznego drzewka oraz samodzielnego wykonywania ozdób choinkowych. Zadaniem dzieci było ozdobienie wg wzoru styropianowej bombki i stworzenie ozdoby choinkowej.

Dzieci stoją przy stole i ozdabiają robione przez siebie bombki  Chłopiec i dziewczynka stoją przy stole i pokazują zrobione przez siebie bombki