Dziewczynka stoi w ogrodzie przedszkolnym i w ręce trzyma orzechy

Dzieci z naszej grupy zaangażowały się w akcję "Żołędzie i orzechy dla zwierząt z Warszawskiego ZOO". Wspólnie z Paniami zbierały orzechy i żołędzie na terenie naszego przedszkolnego ogrodu. Oprócz tego, podczas zabawy w "Kopciuszka" segregowały zebrane w przedszkolu żołędzie i orzechy.
Dzięki udziale w akcji dzieci dowiedziały się, które zwierzęta ze smakiem zjadają żołędzie i orzechy. Miały możliwość doświadczenia radości, dumy i satysfakcji z wykonanej pracy, wiedząc że niosą pomoc zwierzętom.

Dzieci stoją przy stoliku i segregują  żołędzie i orzechy które są w miskach  Dziewczynka stoi w ogrodzie przedszkolnym i w ręce trzyma orzechy

Dziewczynka stoi w ogrodzie przedszkolnym i w ręce trzyma żołędzia  Dzieci zbierają żołędzie w ogrodzie przedszkolnym