Mówi się, że każdy na swój sposób jest artystą. Wystarczy tylko by zaistniały ku temu odpowiednie warunki, by  móc w twórczy sposób wypowiedzieć swoje myśli, przeżycia, emocje. Dlatego istotne jest to, by już od najmłodszych wydobyć i kształtować talenty. Służą temu między innymi zajęcia plastyczne, tak lubiane przez dzieci. W naszym przedszkolu również rodzice wychodzą z inicjatywą prowadzenia takich zajęć i co jest wspaniałe nie kończy się to pomyslem lecz jest także wdrażane w życiu codziennym . Oto rodzic z IV grupy zorganizował kolejny raz zajęcia na których dzieci poznały bardzo ciekawą technikę plastyczną. Do wykonania małych dziel wykorzystane zostały klej, sól i barwniki spożywcze. Tak niewiele a dało mnóstwo radości naszym milusińskim z twórczego działania. Prace  wykonane przez dzieci można podziwiać w szatni gr. IV. Ten sam materiał plastyczny a każda praca jest swoistym małym arcydziełem na miarę przedszkolaków. Gratulujemy.