Dyżur wakacyjny

Turnus III/IV (31 lipca - 31 sierpnia) - trzylatki, czterolatki, pięciolatki, sześciolatki i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jestwniesienie opłaty za wyżywienie w kwocie 184,00 zł za dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu, w terminie 21 dni od dnia udostępnienia listy dzieci zakwalifikowanych – do 16 czerwca 2017 r.

Opłatę należy wpłacić na rachunek bankowy: 34 1030 1508 0000 0005 5026 4064

Nazwa odbiorcy: DBFO Praga Północ ul. Targowa 42 lok 2a.

W treści przelewu należy wpisać: „Opłata za żywienie za dyżur wakacyjny – imię i nazwisko dziecka”

Dzieci, które w ciągu roku szkolnego korzystają z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego, na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej - korzystają z tego uprawnienia również w czasie dyżuru wakacyjnego.

Podstawą do zwolnienia z opłat jest zaświadczenie z macierzystej szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej.

Zaświadczenie musi być złożone w placówce, do której dziecko zostało zakwalifikowane na dyżur, najpóźniej do 16 czerwca 2017 r. (czyli w okresie potwierdzenia woli zapisu na dyżur poprzez wniesienie opłaty za żywienie).