Nasze przedszkole opuszczają kolejne przedszkolaki, które przecież tak niedawno przyszły do nas jako malutkie trzylatki. Czas bardzo szybko płynie i nadszedł już moment na pójście do szkoły. Żegnając się z przedszkolem starszaki zatańczyły pięknego poloneza, oraz wraz z Paniami przygotowały pełen humoru występ artystyczny.

Niejeden rodzic uronił łezkę, patrząc na swoje pociechy. A każdej z Pań popłynęły łzy, gdy wspólnie z dziećmi śpiewały piosenkę o tym, że przedszkola czas już minął i że rozstać jest się trudno. Rodzice oraz dzieci podziękowały swoim Paniom oraz Pani dyrektor, przygotowując niesamowitą niespodziankę. Dzieci wystąpiły dla Pań, mówiąc przepiękny wiersz napisany przez wdzięcznych rodziców, o każdej cudownej Pani z grupy i o Pani naszej wspaniałej Pani dyrektor.

Dzieci tańczą poloneza  Dzieci siedzą a jedna dziewczynka stoi i mówi tekst

Dzieci stoją i śpiewają  Dzieci siedzą a jedna dziewczynka stoi i mówi tekst

Dzieci siedzą a jeden chłopiec stoi i mówi wiersz