Dzieci obejrzały teatrzyk pt. "Mądry miś po szkodzie" grany przez aktorów z teatru "Parandyk". Zbyś jest bystrym i rezolutnym misiem, ale kiedy jest sam w domu i się nudzi. No właśnie, wtedy rozum Zbysia zasypia, a Zbyś ma różne "genialne" pomysły: Może pojeździ rowerem po ulicy? A może zajrzy do domowej apteczki, a potem włączy żelazko i wyprasuje tacie koszulę?

A może zaprosi do domu pana, którego spotkał na podwórku? Na szczęście ktoś czuwał nad misiem - Aniołek Stróż i dzieci z naszego przedszkola. Dzięki czemu miś wychodził z każdej sytuacji cały i zdrowy. Spektakl oswaja dzieci z sytuacjami potencjalnie dla nich groźnymi i  uczy jak ich unikać.

Dzieci siedzą na widowni i oglądają teatrzyk, podczas którego miś rozmawia ze strażakiem  Dzieci oglądają teatrzyk. Miś rozmawia ze złotą rybką

Dzieci oglądają teatrzyk. Misia poucza policjantka