10 kwietnia przedszkolaki brały udział w koncercie grupy Pro Arte "Dzieciństwo wielkich mistrzów". Instrumentem przewodnim koncertu były skrzypce. Dzieci poznały Franka, który przechwalał się że jest tak mądry iż nie musi chodzić do szkoły czy przedszkola. Wysłuchały piosenki o Franku z Pacynkowa, która rozbawiła dzieci do łez.

Podczas koncertu dzieci miały możliwość zostać prawdziwym dyrygentem i spróbować swoich sił w grze na skrzypcach. Zastanawiały się kim jest kompozytor, poznając takich kompozytorów jak Fryderyk Chopin i Ludwig van Beethoven. Na koniec koncertu dzieci nagrodziły artystów gromkimi brawami.

Na scenie gra Pani na skrzypcach i Pan na gotarze  Dwie dziewczynki z grupy 3 siedzą i uśmiechają się do aparatu

Na scenie Pani trzyma pacynkę Franka a Pan gra na gitarze  Na scenie Pani gra na skrzypcach Pan na gitarze a dziewczynka z grupy 3 dryguje

Artysta pokazuje obrazek z Fryderykiem Chopinem  Dziewczynka z grupy 4 gra na skrzypcach

Dziewczynka z grupy 5 gra na skrzypcach  Chłopiec z grupy 2 gra na skrzypcach

Dziewczynka z grupy 1 gra na skrzypcach