Dziewczynka siedzi przy stoliku i ozdabia cekinami papierową choinkę

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. I właśnie w grudniu w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera. Przypominały o tym nie tylko kolorowe dekoracje, migające światełka i piękne ozdoby. Dodatkowo w tych dniach dzieci z grup I, II, III i IV zaprosiły swoich rodziców do naszych klas na warsztaty bożonarodzeniowe. Celem było wykonanie  ozdób świątecznych. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, dekorowali pierniki, robili ludowe ozdoby na choinkę, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron.

Budują one wzajemną więź, rozbudzają wyobraźnię i są okazją do wzajemnego, głębszego poznania. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Dzieci z grupy 1 siedzą z rodzicami przy stolikach i ozdabiają papierowe choinki  Dzieci z grupy 1 z rodzicami ozdabiają pierniczki

 Dzieci z grupy 4 siedzą przy stolikach z rodzicami i wykonują ozdoby bożonarodzeniowe