Szanowni Państwo,

w związku z przedłużeniem obowiązywania obecnych obostrzeń Przedszkole Nr 174 w Warszawie do 16.04.2021 rnadal pracuje z pewnymi ograniczeniami:

1. Zajęcia są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Na podane adresy e-mailowe będą przesyłane materiały edukacyjne z zakresu realizacji podstawy programowej i zgodne z wybranymi programami wychowania przedszkolnego.

2. Opieka będzie sprawowana wyłącznie nad dziećmi rodziców pracujących w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 26 marca 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzic składa pisemne oświadczenie - ankietę, której druk został udostępniony poprzez system iPrzedszkole, o charakterze wykonywanej pracy i deklarację korzystania z opieki przedszkolnej w w/w dniach na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z koniecznością organizacji pracy przedszkola prosimy o składanie oświadczeń z wyprzedzeniem.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19