Szanowni Państwo,

Przedszkole Nr 174 w Warszawie od 29.03.2021 r. do 09.04.2021 r. pracuje z pewnymi ograniczeniami: będzie sprawowało opiekę wyłącznie nad dziećmi rodziców pracujących w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19, zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dn. 26.03.2021 r.

Rodzic składa pisemne oświadczenie - ankietę, której druk został udostępniony poprzez system iPrzedszkole, o charakterze wykonywanej pracy i deklarację korzystania z opieki przedszkolnej w/w dniach na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z koniecznością organizacji pracy przedszkola prosimy o składanie oświadczeń z wyprzedzeniem.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19(Rozporządzenie czeka na publikację w Dzienniku Ustaw).