7 lutego w naszym przedszkolu bylo gwarno i bardzo wesoło.  Dzieci razem ze swoimi paniami świetnie bawiły się na karnawałowym balu. Wśród tancerzy trudno bylo rozpoznać kto jest kim, bo wszyscy byli przebrani. W tańcu pląsały księżniczki, elfy, biedroneczki, kotki, rycerze, królowie, roboty, wojownicy z gwiezdnych wojen i wielu innych bohaterów filmowych bajek. Oczywiście nie zabrakło konkursów.Największym powodzeniem cieszyły się te, w których  uczestnicy balu starali się o zwycięskie trofeum czyli tytuł najlepszego tancerza i na najpiękniejszy strój. Wybory były bardzo trudne toteż jednogłośnie  w obu konkurencjach zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy balu. Radośći było co niemiara, co znalazło swój wyraz w gorących oklaskach i głośnych okrzykach radości.