19 września 2024r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w III Edycji Ogólnopolskiej Kampanii „Przytul się do drzewa” organizowanej przez Strażników Lasów. Celem tej Akcji jest pokazanie, że los lasów nie jest nam obojętny. Połowa pożarów wybucha z winy człowieka. Dlatego Kampania „Przytul się do drzewa” i otocz je swoją miłością ma uzmysłowić dzieciom, że drzewa też chcą się czuć bezpiecznie.

My zaś małymi kroczkami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce , że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów. Poza tym drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie.

Dzieci z grupy 3 przytulają się do drzewa  Dzieci z grupy 4 przytulają się do drzewa