Dziewczynka stoi odwrócona plecami, przed przodem do niej stoi pan trzymający w rękach karton z obrazkiem paszczy lwa

10 stycznia w naszym przedszkolu miało miejsce fantastyczne spotkanie z muzykami z Agencji Artystycznej „Pro Arte”. Tym razem odbyliśmy zaczarowaną podróż do świata muzyki, podczas której głównym bohaterem był puzon. Dowiedzieliśmy się, że należy on do grupy instrumentów dętych blaszanych. Okazało się, że jest on niezwykły, ponieważ w jednej chwili potrafi zamienić się z wielkiego słonia w malutką myszkę. Podczas spotkania muzycy zabrali nas również w podróż do cyrku. Przy muzyce poważnej i rozrywkowej sprzątaliśmy arenę, naśladowaliśmy zabawy małpek, a nawet karmiliśmy lwa. To było bardzo miłe spotkanie.

Pan gra na gitarze a 3 chłopców gra na grzechotkach i tamburynie  Pan gra na gitarze a 4 dziewczynki grają na zabawkowych instrumentach

Pan w kolorowym kapeluszu gra na puzonie  Dziewczynka stoi odwrócona plecami, przed przodem do niej stoi pan trzymający w rękach karton z obrazkiem paszczy lwa