Dzieci ubrane w różne stroje tańczą w kole, z tyłu widać świątecznego pierniczka

"W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!"

8 stycznia w naszym przedszkolu jedna z sal zamieniła się w prawdziwą salę balową, na którą wkroczyły księżniczki, jednorożce, wróżki, superbohaterowie, policjanci i wiele innych bajkowych bohaterów. Jak to na balach bywa, wszyscy ruszyli do tańca w rytm karnawałowej muzyki. Dzieci wspaniale prezentowały się na parkiecie. Hitem balu był taniec ze świątecznym pierniczkiem oraz zabawa w bańce mydlanej. Każdy uczestnik balu miał okazję zapozować do zdjęć na karnawałowej ściance. Było dużo radości, śmiechu i radości ze wspólnej zabawy.

Dzieci ubrane w karnawałowe stroje tańczą  Dzieci ubrane w karnawałowe stroje tańczą w parach

Dziewczynka w stroju wróżki tańczy z dziewczynką w stroju syrenki  Dzieci ubrane w różne stroje tańczą w kole, z tyłu widać świątecznego pierniczka

Dziewczynka w stroju jednorożca tańczy z dziewczynką w stroju księżniczki