Dzieci z wszystkich grup z przedszkola stoją ustawione w półkole. Dzieci ubrane są na galowo, w biało czerwone stroje.

10 listopada 2023r. Nasze przedszkole włączyło się do ogólnopolskiej akcji wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości. O symbolicznej godzinie 11.11 wszystkie dzieci ubrane w narodowe barwy razem ze swoimi paniami zebrały się w jednej klasie, aby w pełnej powadze i w postawie stojącej zaśpiewać nasz narodowy hymn „Mazurek Dąbrowskiego”. W ten sposób włączyliśmy się do całej społeczności szkolno- przedszkolnej i wspólnie świętowaliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem tej Akcji jest kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych i poznawania naszej historii.

Dzieci z gr 5 i 4 pozują do zdjęcia w eleganckich biało czerwonych ubraniach  Dzieci z wszystkich grup z przedszkola stoją ustawione w półkole. Dzieci ubrane są na galowo, w biało czerwone stroje.

Dzieci z gr 1 pozują do zdjęcia w eleganckich biało czerwonych ubraniach