5 Dziewczynek stoi na scenie i macha flagami i serduszkami w barwach narodowych. Za dziewczynkami są artyści- gitarzysta i akordeonista.

8 listopada w naszym przedszkolu odbył się koncert "Jak Polska odzyskała niepodległość ..."  przygotowany przez artystów z Agencji koncertowej "Pro Arte". Dzieci poznały nowy instrument- Akordeon. Artyści grali i śpiewali pieśni patriotyczne, zapraszając dzieci do wspólnego świętowania odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Na scenie jest 3 chłopców z czapkami ułanów na głowach. obok chłopców stoją artyści. Wszyscy stoją bokiem do publicznośco  Na scenie są artyści. Jeden z nich pokazuje obrazek marszałka Józefa Piłsudskiego.

5 Dziewczynek stoi na scenie i macha flagami i serduszkami w barwach narodowych. Za dziewczynkami są artyści- gitarzysta i akordeonista.