Dwóch Panów ubranych w kolorowe stroje. Jeden Pan śpiewa drugi gra na bębnie. Chłopiec stoi obok i gra na bębnie

18 października, odbył się koncert muzyczny pt. DZIECIĘCY ŚWIAT FANTAZJI, w wykonaniu artystów z agencji Pro Arte. Dzieci przy dźwiękach perkusji i gitary wyruszyły w podróż do świata fantazji. Wspólnie z muzykami rozwijały poczucie rytmu, grając na instrumentach, śpiewając i tańcząc. Koncert wywołał dużo radości, a z twarzy dzieci nie znikał uśmiech.

Dwóch Panów ubranych w kolorowe stroje. Jeden Pan śpiewa drugi gra na bębnie. Chłopiec stoi obok i gra na bębnie  Pan w kolorowym stroju stoi i śpiewa. Chłopiec i dziewczynka z czapkami krokodyli na głowie stoją i trzymają w rękach drewniane pałeczki

Dwóch Panów w kolorowych strojach. Jeden gra na gitarze elektrycznej, drugi na talerzach. 7 dzieci stoi i gra na instrumentach