Dzieci są na placu zabaw i patrzą na pana ubranego w kolorowy strój który pokazuje sztuczki z psem

13 października 2023 r. na terenie naszego ogródka przedszkolnego odbył się odświętny Piknik Rodzinny - Wielka Uroczystość Jubileuszowa - 50 LECIA powstania Przedszkola Nr 174. „Ile to lat minęło , może nam ktoś opowie, odkąd z przedszkola wyszli pierwsi wychowankowie. Szczęśliwi lat nie liczą! Wciąż chodzą tutaj dzieci, bo dzieciom, rodzicom i pracownikom wesoło czas tu leci.”

Po podwieczorku wszystkie przedszkolaki wspólnie z Rodzicami uczestniczyły w wesołych zabawach prowadzonych przez panią Krysię Starawińską - Goliasz i jej Agencję Artystyczną Puenta. Był też komik i jego suczka wykonująca różne sztuczki, bańki mydlane, wspólne śpiewy i tańce. Na zakończenie Pani dyrektor Monika Buczyńska poczęstowała wszystkich gości pysznym jubileuszowym tortem.

 Dzieci są na placu zabaw i patrzą na pana ubranego w kolorowy strój który pokazuje sztuczki z psem  Dzieci  z rodzicami są na placu zabaw i patrzą na prowadzącą animacje w stroju myszki miki   

 Pracownicy przedszkola stoją w szeregu na placu zabaw a przed nimi stoi prowadząca w stroju myszki mini i dzieci z rodzicami  Pracownicy przedszkola, rodzice i dzieci, Pani dyrektor i Pani w stroju myszki mini stoją na placu zabaw. przed nimi stoi Tort 

Rodzice i dzieci tańczą podczas pikniku na placu zabaw  Tort z okazji 50 lecia przedszkola