Dzieci ubrane w stroje ludowe oraz Dorośli z zespołu podbielanki ubrani w stroje ludowe.

10 października 2023 r. w naszym Przedszkolu odbyła WIELKA UROCZYSTOŚĆ JUBILEUSZOWA - 50- LECIE powstania naszego przedszkola. 50 LAT zleciało jak jeden dzień. „Były takie czasy gdy dzieci tyle było, że całe towarzystwo ledwo się tu mieściło. Zabawki były inne, nie takie kolorowe i liczba ich też była zmniejszona o połowę. Pań dużo pracowało w przedszkolu tym przez lata, gdy któraś odchodziła, to była wielka strata. Ile to lat minęło, może nam ktoś opowie, odkąd z przedszkola wyszli pierwsi wychowankowie. Szczęśliwi lat nie liczą! Wciąż chodzą tutaj dzieci, bo dzieciom i pracownikom wesoło czas tu leci.” Dlatego dzisiaj wszyscy zgodnie stawili się aby świętować urodziny naszego przedszkola.

Razem ze znakomitymi gośćmi z Dzielnicy Pragi Północ m.in. Panem Burmistrzem Jackiem Jeżewskim, zaprzyjaźnionymi paniami Dyrektorkami praskich przedszkoli, naszymi byłymi i emerytowanymi pracownikami, Przedstawicielami Rady Rodziców, z Zespołem Ludowym „Podbielanki”, obecnymi pracownikami oraz dziećmi z najstarszych grup – Uroczystość ta miała naprawdę piękny odświętny charakter. Dziękujemy wszystkim za udział i bycie z nami w tak wspaniałej chwili.

Dzieci ubrane w stroje ludowe oraz Dorośli z zespołu podbielanki ubrani w stroje ludowe.  Dzieci ubrane w stroje ludowe oraz Dorośli z zespołu podbielanki ubrani w stroje ludowe.

Dzieci ubrane w stroje ludowe oraz Dorośli z zespołu podbielanki ubrani w stroje ludowe.  

Pani dyrektor stoi z zaproszonymi gośćmi z urzędu  Zdjęcie urzędników siedzących na widowni