Dziewczynka ubrana na pomarańczowo trzyma w ręce marchewkę, z przed nią stoi półka z marchewkami z papieru

 

22 września z okazji rozpoczynającej się jesieni obchodziliśmy Dzień Marchewki. W ramach realizowanej innowacji pedagogicznej "Zdrowie w kolorach", dzieci nabywały wiedzę na temat prozdrowotnych właściwości warzyw. Dzieci przybyły do przedszkola ubrane na pomarańczowo.

Uczestniczyły w marchewkowych zabawach oraz wykonywały marchewkowe prace plastyczne.

 

dzieci z grupy 5 wykonują pracę plastyczną przy stoliku. Malowanie marchewki, wycinanie, wylepianie kawałkami papieru   Dzieci z grupy 3 stoją przy stoliku i wyklejają pomarańczowymi karteczkami marchewkę z tektury 

 

 Dziewczynka ubrana na pomarańczowo trzyma w ręce marchewkę, z przed nią stoi półka z marchewkami z papieru 

 

 Dzieci z grupy 4 siedzą przy stolikach i lepią marchewki z plasteliny