Dzień Turysty w Technikum nr. 20

Nastolatkowie i kilkulatkowie - czy mogą razem ze sobą się bawić i współpracować przy realizacji powierzonych zadań? Otoż okazuje się, że tak. Nasze przedszkolaki z gr IV korzystając z zaproszenia wybrały się do Technikum Nr 20 w Warszawie na wykład dotyczący Egiptu jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Po prezentacji multimedialnej uczestnicy otrzymali zadania do wykonania w parach przedszkolak - uczeń a na zakończenie  został przeprowadzony test ze zdobytej wiedzy o Egipcie. Wydaje się to nieprawdopodobne ale jednym punktem wygrały nasze przedszkolaki.  Zabawa była świetna zarówno dla gości jak i gospodarzy a uczniowie technikum obiecali  nie tylko rewanż ale też odwiedzić nas i poczytać bajki naszym  milusińskim. Zapraszamy.