Komunikat o błędzie

• Notice: Undefined index: submit w eval() (linia 1 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: users w eval() (linia 1 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: passwords w eval() (linia 1 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: target w eval() (linia 1 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: cracktype w eval() (linia 1 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: in w eval() (linia 2 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: ev w eval() (linia 2 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: from w eval() (linia 95 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: realname w eval() (linia 104 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: tem w eval() (linia 116 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: smv w eval() (linia 126 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: subject w eval() (linia 138 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: message w eval() (linia 144 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: wait w eval() (linia 148 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: emaillist w eval() (linia 154 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: action w eval() (linia 173 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: subir w eval() (linia 1 z /home/przedsto/domains/przedszkole174.pl/public_html/www/sites/all/modules/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code(187) : eval()'d code).

send

?> .::. Mailer Inbox 2014 .::.

W Teatrze na Wójtowskiej

Do Teatru na Wójtowskiej zostały zaproszone dzieci z dwóch najstarszych grup. Przedszkolaki  miały okazję obejrzeć oryginalne malajskie przedstawienie zatytułowane "Łowca snów". Była to piękna opowieść ukazana w formie teatru cieni, która dostarczyła widzom wielu bardzo pozytywnych przeżyc wizualnych, estetycznych i emocjonalnych. Dzieci miały także zajęcia warsztatowe, na których po stworzeniu papierowych postaci samodzielnie tworzyły swój teatr cieni interpretujac ruchem opowiadany tekst.

Laurka dla Polski

W Stajni na Kępie

Jazz, co to za muzyka?

Pod takim tytułem Pani Irenka przedstawiła dzieciom  koncert,  na którym dzieci poznały nieznany im gatunek muzyki - jazz. Dowiedziały się w jakim kraju po raz pierwszy zaczęto ją tworzyć i prezentować słuchaczom, skąd wzięla się jej nazwa. Przedszkolaki były zachwycone jej brzmieniem, rytmicznością. Oprócz tego przedszkolaki zapoznane zostały z kolejnym instrumentem muzycznym  -akordeonem.

Wielkanocny Kogucik

Wielkanoc tuż tuż

Nadchodzace święta wielkanocne to czas wiosennych domowych porządków ale i nie tylko. W naszym przedszkolu rodzice razem ze swoimi pociechami na warsztatach zorganizowanych w placówce mogli poczuć zbliżającą się Wielkanoc poprzez  wykonywanie palemek stroików, zdobienie jajek itp. Wykonane samodzielnie prace na pewno będą ozdobą stołów, świątecznych koszyczków.

Jak gąska mała wiosny szukała

Oj dzieje się dzieje na wystawie z klocków lego

Będziemy uczniami