Godło

Witaj! Wiedz o tym, że to co najważniejsze w edukacji dziecka dzieje się w naszym przedszkolu

Przedszkole nr 174Nasze przedszkole: wychowuje • inspiruje • kocha dzieci

Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę. Każdą grupą opiekują się dwie nauczycielki posiadające odpowiednie kwalifikacje do pracy. Przedszkole czynne jest od godziny 6.30 do 17.00 Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 3 lat do 5 lat.Dzieci bawią się i uczą w pięciu grupach wiekowych.

Tańcowała igła z nitką..."

Gdzie Polska tam serce moje

Pod takim tytułem odbył się listopadowy koncert muzyczny na którym, przedszkolaki wysłuchały nie tylko pieśni patriotycznych ale też wspólnie odspiewały hymn i zapoznały się z sylwetką Józefa Piłsudskiego. Koncert bardzo podobał się małym słuchaczom i na pewno wiele z treści na nim omawianych i pokazywanych zostanie przez nich zapamiętanych

Dzień pluszowego misia

26 listopada obchodzilismy Dzień pluszowego misia. W tym dniu nasze przedszkolaki przyszły ze swoimi ulubionymi misiowymi maskotkami. Oprócz wspólnych zabaw, dzieci opowiadały o swoich pluszowych pupilach a także tworzyły ich portrety lepiąc, klejąc, malując, kolorując, wykorzystujac do tego różnorodne materiały. Wszystkie prace można obejrzeć na tablicach w szatniach. 

Malować każdy może...

Wizyta Muzeum Pragi

Spotkanie w bibliotece

Przygody Misia Hieronima

Laboratorium ciemności

spotkanie bajkowych bohaterów

Strony

Subscribe to Przedszkole 174 RSS