fb         

bip        

Godło

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - 01.09.2020 R.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - 01.09.2020 R.

Szanowni Państwo,

z dniem 1 września  rozpoczyna się nowy rok szkolny i miło nam będzie powitać  wszystkie dzieci  w progach naszego przedszkola a szczególnie te rozpoczynające swoją edukację.

W związku z panującą pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami chcielibyśmy Państwa poinformować że:

  • Po 24.08.2020 r. należy pobrać dokumenty z naszej strony internetowej (zakładka "Dla Rodziców" -  "Dokumenty do Pobrania") a po ich wypełnieniu,  podpisaniu, zapakowaniu w koszulkę lub kopertę w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka wrzucić do wystawionego pudła

  • Rodzice dzieci z grup: III, IV, i V przyprowadzając dziecko do placówki nie wchodząc do przedszkola oddają je pod opiekę osobie wyznaczonej przez dyrektora (wejście główne)

  •  Rodzice dzieci z gr. I i II wchodzą do przedszkola ze swoją pociechą z obowiązkową maseczką na twarzy (po i dezynfekcji rąk). Zaprowadzają dziecko do szatni a następnie oddają  pod opiekę nauczyciela. W szatni może przebywać jednocześnie dwóch rodziców z dziećmi, zachowując odległość 1,5 m. (Nie wchodzimy do klasy!!!.)

  • Dla dzieci z grup I i II prosimy przynieść:

             - poszwę o wymiarach 140x200 lub 160x200 (nie mniejsze)

             - 3-4 zmiany ubranek tj. po trzy, cztery sztuki majteczek, koszulek, spodni, rajstop, 

               skarpetek wszystko zapakowane w podpisanym worku tekstylnym

               (nie reklamówka!)

            - kapcie podpisane co najmniej imieniem dziecka

            - piżamkę podpisaną imieniem i nazwiskiem dziecka

  • Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na zebraniach, które odbędą się o godzinie 17.00 w następujących dniach:

         Grupa I i II              02.09.2020 r.

         Grupa III                 04.09.2020 r.

         Grupa IV i V           03.09.2020 r.

Ze względu na pandemie zebrania odbędą się na terenie ogrodu, na który wejdziecie Państwo wyznaczonymi wejściami. Obowiązują  wszystkich maseczki lub przyłbice. Na zebranie przychodzi tylko jeden z rodziców  by  drugi mógł zapewnić opiekę dziecku, gdyż  obowiązuje dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników spotkania bezwzględna nieobecność dzieci.