fb         

bip        

Godło

ZAPISY NA DYŻURY WAKACYJNE W PRZEDSZKOLACH I ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH

ZAPISY NA DYŻURY WAKACYJNE W PRZEDSZKOLACH I ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH

LINK DO ZAPISÓW NA DYŻURY WAKACYJNE:

https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action

od 25 marca 2020 r. od godz. 9:00 do 7 kwietnia 2020 r. do godz. 24:00 trwa rejestracja wniosków w elektronicznym systemie zapisów na dyżury wakacyjne. Aby zarejestrować wniosek dziecka skorzystaj z opcji "Zaloguj się"

Tylko rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej mogą dokonać rejestracji wniosku w systemie.

W menu po lewej stronie w zakładce "Pliki do pobrania, instrukcja" dostępna jest instrukcja rejestracji wniosku w systemie.

Uwaga! Ważny komunikat

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych
w szkołach

W obecnej sytuacji epidemicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. W dniach 23 - 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu.

Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

Poniżej publikujemy zmodyfikowany harmonogram zapisów oraz zasady organizacji opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach w okresie lipiec – sierpień 2020 r.

Harmonogram zapisów

Zasady zapisów