fb         

bip        

Godło

Gloria Gloria zaspiewajmy...

Gloria Gloria zaspiewajmy...

Znalezione obrazy dla zapytania kolędowanie cliparty darmowe         

24 stycznia 2020r. dzieci z grupy IV i dwie dziewczynki z grupy III wzięły udział w VIII Warszawskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Gloria, gloria, zaśpiewajmy!” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 253 „Akademia Pana Kleksa” ul. Antka Rozpylacza 2.  Celem konkursu było: rozwijanie wśród dzieci pięknej i bogatej tradycji narodowej, jaką jest kolędowanie; nauka oraz utrwalenie tekstu, melodii kolęd i pastorałek; promocja dzieci uzdolnionych oraz ich możliwości wokalnych; przeżywanie doznań estetycznych, jakie niesie wystąpienie przed publicznością oraz radość i satysfakcja ze wspólnego kolędowania.  Nasze dzieci  zaprezentowały kolędę pt. "Józefie stajenki nie szukaj"  i zdobyły   I miejsce  Wielkie gratulacje!!!!!