fb         

bip        

Godło

Informacja mikołajkowa dla Rodziców

Informacja mikołajkowa dla Rodziców

MIKOŁAJKOWY PREZENT!!!      MIKOŁAJKOWY PREZENT!!!

Szanowni Rodzice,

w dniu dzisiejszym Państwa dzieciom, z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,  mam ogromną przyjemność wręczyć wyjątkowy prezent – płytę z kolędami wykonanymi przez praskie dzieci i młodzież. Płyta jest efektem pierwszej edycji projektu społecznego pn. Praska Kuźnia Młodych Talentów. Zakłada on wyszukanie „młodych, praskich perełek” uzdolnionych artystycznie i wsparcie ich w dążeniu do realizacji marzeń. Naszym głównym celem jest integracja osób z różnych środowisk podczas wspólnych działań twórczych. Corocznie chcemy się skupić na innym aspekcie sztuki i dzięki społecznemu zaangażowaniu artystów i profesjonalistów pokazać młodzieży jak dana dziedzina wygląda od kulis.

Z najlepszymi życzeniami świątecznymi przekazujemy Wam płytę Praskie kolędowanie. Niech kolędy śpiewane przez młodzież z Pragi-Północ umilą Wam bożonarodzeniową kolację i dadzą nadzieję na spełniające się marzenia.

 

W imieniu Zarządu Dzielnicy
Praga-Północ m.st. Warszawy

 

Dariusz Kacprzak

Zastępca Burmistrza Dzielnicy