fb         

bip        

Godło

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

.

25 listopada obchodziliśmy tradycyjnie Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci z gr. V pod okiem swoich pań przygotowały sporo niespodzianek. Jedna z nich było wspaniale przedstawienie opowiadające o losie pluszowych misiów, które zostały odstawione przez dzieci do kątów, do szaf na rzecz telefonów komórkowych. Przedstawienie bardzo wzruszyło małych widzów którzy obiecali, że od dzisiaj będą przytulać swoje misie. Oczywiście w tym dniu nie zabrakło także pląsów i konkursów. Przedszkolaki wykazały się dużą znajomością misiowych bohaterów filmów, bajek, wierszy dlatego każdy otrzymał medal z wizerunkiem misia. Na zakończenie rozdano nagrody dla tych wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie plastyczno literackim Przygody misia.