fb         

bip        

Godło

W Muzeum Warszawskiej Pragi

W Muzeum Warszawskiej Pragi

http://www.przedszkole174.pl/sites/default/files/2019-09/DSC08744.JPG%20x.JPG

W dniu 12.09.2019 r dzieci z grup III, IV, i V  wybrały się pod opieką swoich pań na przedstawienie muzyczne pt." Córka Bazyliszka" Jest to historia 10 letniego chłopca imieniem Mieszko, który już na początku roku szkolnego dostaje pracę domową, gdzie musi przygotować multimedialną prezentację o początkach Polski i królu, który zjednoczył plemiona Polan swoim imienniku Mieszku I.Historia zaczyna się wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. 10-letni Mieszko przygotowuje pracę o początkach Polski i swoim imienniku Mieszku I, który zjednoczył plemiona Polan.Zanim jednak dojdzie do prezentacji przed nauczycielką, uczeń wraz z kolegą wybiorą się na wagary. Towarzyszy im nieodłączny tablet. Za jego pomocą chłopcy nagrywają filmy na swój YouTube’owy kanał. Zwiedzając zakątki Pragi przeżywają wiele przygód i tarapatów a także odnajdują jajo bazyliszka z którego wykluwa się smoczyca tytułowa córka swego ojca. Przedstawienie  będace uwspólczesnioną  interpretacja znanej dzieciom legendy dostarczyło naszym młodym widzom wielu wrażeń i emocji. 

 

 

Galeria