fb         

bip        

Godło

Dzien spotkań

Dzien spotkań

24 06. był dla naszych przedszkolaków dniem pełnym atrakcji i niesamowitych spotkań. Dzieci odwiedził pszczelarz i opowiedział wiele ciekawostek z życia pszczół, pokazał plastry miodu i inne wyroby pszczelarskie.Oczywiście nie obyło sie bez  degustacji tego co wyprodukowały pszczoły. Po odwiedzinach pszczelarza zawitał do przedszkola lutnik i gitarzysta w jednej osobie. Wyjaśnił małym słuchaczom na czym polega jego zawód, jak składa się z  już gotowych elementów gitarę i następnie zaprezentował koncert muzyczny na gitarę. Trzeci i ostatni gość przyniósł do przedszkola roboty, które od razu zafascynowały małych chłopców. Gość przedstawił uczestnikom spotkania elementarna wiedze na temat robotów i ich wykorzystania w różnych dziedzinach życia