fb         

bip        

Godło

Wakacje witają nas pożegnania przyszedl czas

Wakacje witają nas pożegnania przyszedl czas

W czerwcu dzieci ze starszych grup żegnały kończący się rok szkolny  a sześciolatki przedszkole.  Na tę okoliczność każda z grup przygotowała występy, na których dzieci  zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, piosenkarskie taneczne. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie Kopciuszek w wykonaniu grupy IV,Pyzę na polskich dróżkach zaprezentowały swoim rodzicom dzieci z grupy V a w grupie trzeciej uczestnicy spotkania mogli prześledzić historię dwójki dzieci, których wspólna znajomość dorastanie i rodzące się uczucie prowadzą do podjęcia decyzji o spędzeniu życia razem czyli założeniu rodziny. Wszystkie przedstawienia sprawiły wiele radości i wzbudziły wiele pozytywnych emocji i wzruszeń.