fb         

bip        

Godło

Chojnisia strojnisia

Chojnisia strojnisia

Tak możemy nazwać  każdą z choinek stojących w salach naszych przedszkolaków.  Trzeba przyznać, że są ozdobą klas a ich widok cieszy wszystkich i tych małych i tych dużych. Dlaczego? Bo są dziełem ich własnych rąk. a nic tak nie cieszy jak znakomite efekty  wspólnej  pracy i zabawy . Wszystkie ozdoby zawieszone na  świątecznych drzewkach wykonane zostały z kolorowego papieru na rodzinnych warsztatach organizowanych  co roku w naszym przedszkolu z okazji   Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie spędzony czas na wykonywaniu papierowych gwiazdek, łańcuchów, pawich oczek, koszyków, gwiazdek itp  oraz strojeniu nimi choinek minął  w bardzo miłej i serdecznej atmosferze i z pewnością wprowadził wszystkich  w nastrój oczekiwania na te tak bardzo rodzinne święta.