fb         

bip        

Godło

Z wizytą w Bibliotece przy ul. Gocławskiej

Z wizytą w Bibliotece przy ul. Gocławskiej

23.lutego dzieci z grupy Iv i V wybrały się do Biblioteki Pedagogicznej mieszczącej się przy ulicy Gocławskiej.  Tuprzedszkolaki  prowadzone przez czarownicę -przewodnik obejrzały wnętrza jednej z najnowocześniejszych  w Warszawie wypożyczalni. Wysłuchaly także treści dwóch książeczek. Pierwszej, "Przygody kota Herberta"wzbogaconej  pięknymi obrazkami oraz drugiej "Książka bez obrazków"w której tych ostatnich nie było.Co ciekawe dzieciom,  które na początku spotkania twierdziły, że wolą bajki z ilustracjami bardziej podobała się książka bez obrazków, pełna śmiesznych bezsensownych zwrotów wzbudzających spontaniczny głośny śmiech małych słuchaczy. Dzieci wyszły ze spotkania bardzo radosne pełne pozytywnych emocji i wrażeń.