fb         

bip        

Godło

Realizujemy programy: własne, warszawskie i ogolnopolskie

Realizujemy programy: własne, warszawskie i ogolnopolskie

  •  ZROZUM ŚWIAT - edukacja globalna , ktorej celem jest zrozumienie przez dzieci roli jaka mogą oni odgrywać w tworzeniu sprawiedliwego i harmonijnie rozwijającego się świata. Wykorzystywana tu jest innowacyjna metoda dociekań filozoficznych dająca dzieciom i nauczycielom mozliwość wspólnej dyskusji nad ważnymi dla nich tematami, a także  możliwośc formułowania i wyrażania publicznie własnych opinii. 

     MIEJSKI PROGRAM WSPIERANIA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ    MIASTA  STOŁECZNEGO WARSZAWY - celem programu jest       ksztaltowanie wrażliwości ekologicznej dzieci przez stosowanie atrakcyjnych form edukacji. Dzieci maja możliwośc nauki przez poszukiwanie, odkrywanie, przeżywanie i eksperymentowanie.

  • MAMO TATO WOLĘ WODĘ został zainicjowany przez Żywiec Zdrój S.A. w 2009 roku, w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dziecka
  • KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY -celem programu jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne. Głównym zadaniem małych uczestników jest przygotowanie szeregu projektów ekologicznych
  • CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM -propaguje ideę codziennego głośnego czytania dzieciom w domach, przedszkolach i szkołach, dzięki któremu uczą się one myślenia, rozwijają swe umiejętności językowe, doskonalą pamięć i wyobraźnię, poszerzają wiedzę, lepiej rozwijają się psychicznie, umysłowo i społecznie. Głośne czytanie dzieciom to znakomita metoda wychowawcza i najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka. 
  • DZIECIAKI NIE PŁACZĄ -program adaptacyjny dla dzieci nowoprzyjętych do przedszkola
  • AKADEMIA AQUAFRESH - III EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI ZDROWOTNEJ  DLA PRZEDSZKOLAKÓW -stawia sobie za cel nauczenie jak największej grupy dzieci zasad higieny jamy ustnej poprzez zabawę ale i regularne zajęcia praktyczne, które mamy nadzieję, dzięki kontynuowaniu wraz z rodzicami w domach, przyczynią się do zmniejszenia odsetka dzieci z próchnicą w Polsce
  • Mały karateka -jest to pilotażowy program projektu Mali Wspaniali. Celem jest profilaktyka wad postawy, nauka wybranych zagadnien z karate tradycyjnego. Sprzyja poprawie procesow poznawczych dzieci, zmniejsza nadpobudliwość ruchową wmacnia wiare we wlasne siłi uczy umiejetnosci wspolpracy w grupie
  •